Staj Duyurusu
27 Haziran 2022

2021 Yılından itibaren Müdürlüğümüz ve bağlı kurum kuruluşlarda bahar dönemi ve sonraki dönemlere ait staj yapmak isteyen öğrencilerin başvuruları Cumhurbaşkanlığımız İnsan Kaynakları Ofisi tarafından ücretsiz olarak kullanıma açılan https://kariyerkapisi.cbiko.gov.tr web adresindeki “Kariyer Kapısı Çevrimiçi Platformu” üzerinden gerçekleştirilecektir.

Açıköğretim öğrencileri hariç olmak üzere Lisans ve Önlisans programlarında örgün eğitim şeklinde öğrenim gören öğrenciler başvuru yapabileceklerdir. Staj başvuruları için son başvuru tarihi Cumhurbaşkanlığımız İnsan Kaynakları Ofisi tarafından 22 Mart 2021 olarak belirlenmiştir. Öğrencilerimizin mağdur olmaması için söz konusu tarihlerde sisteme kayıt olup bilgilerini doldurması ve başvuru yapması gerekmektedir.

Başvurular içerisinde belirlediğimiz kontenjan sayısı kadar öğrenciye sistem üzerinden teklif gönderilecektir. Teklif gönderirken öncelikle Rize dışında ki illerde öğrenim görüp de ailesi ile birlikte Rize’de ikamet eden öğrenciler ile Rize de ki üniversitelerde öğrenim gören öğrenciler dikkate alınacaktır.

Öğrencilerimize önemle duyurulur.

 
 STAJ.jpg